Rallye skupina b

Milovaná i nenáviděná monstra brázdící světové rally závody v letech 1981-1986

VAŠE PŘIPOMÍNKY

Diskuse

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7975":
Libor
Nemělo náhodou R5 TURBO Garett T3 a nádrže jsou pod sedačkama.. ??
Hliníková nádrž se používala u šotolinových Rally a mimochodem na Tour De Corse jinak používaly prý i plastové, tj. asi měly být nádrže snad vyměnitelné.
Nejspíš tu máš u S4 chybu,ale dle stavby přesné repliky Biassianova auta u MAT(makkala auto tuning) má toto auto podvozek s kevleru a hliníkovou nádrž, z fotek přestavby je to vidět, MAT mimochodem poro ty co tuto spol. neznáte upravuje a opravuje převážně historické vozidla všeho druhu, tak se mrkněte a řekněte my co si myslíte rád si přečtu na těchto stránkách výsledek.

group b
Já mám nejraději nejkrásnější rally auto všech dob - dlouhý Audi Quattro.

Zamiloval jsem si ho kdysi dávno, když jsem koukal na nějakou rally. Byly tam dvě zatáčky vracečky. Přihnal se Rangotti s R5, vzal to smykem a jel dál. Pak přijela Míša, dvakrát si couvla a taky jela dál a totéž udělal i Mikolla.
A.V.
Nejspíše dobře že nevyjela-mohlo být ještě hůř,ty auta se už skutečně začala více a více podobat formulím z blatníkama.Já osobně mám nejradši Renault 5 turbo který byl na úzkých cestičkách Corsické rallye nepřekonatelný,škoda že na dalším povrchu jako šotolina atd. už byl méně použitelný.
group b
úspěchy jsou samozřejmě věcí diskuse. Peugeot byl vůz, který v době nasazení neměl konkurenci,stejně tak jako dlouhé Audi před příchodem Lancie. Co se týká skupiny S, tak ta naštěstí vůbec nevyjela . nejen Lancia připravovala svůj vůz, dokonce i Audi chystalo stroj s motorem uprostřed pro skupinu S , který se v rámci utajení testoval za " železnou oponou", konkrétně ve Slušovicích.
A.V.
To těžko říct,já tím myslel spíž historické úspěchy vozu 205 turbo ve skupině B a Peugeot se jeví jako nejpovedenější vůz.Ford mněl třeba větší potenciál,ale to se nedozvíme.Také jsem slyšel o Lancii ECV1 připravovanou pro skupinu S pořádné monstrum-tato skupina měla být ještě o stupínek víše než skupina B nebo ne??
group b
s tím bych polemizoval. Peugeot 205 turbo, Audi S1 a Lancia S4 byly " hrobaři" skupiny B. Když vznikala, autoři si představovali, že budou jezdit auta jako Manta, Celica či Nissan 240, o těchto monstrech na kolech se jim ani nesnilo.

Navíc bych si tipnul, že kdyby skupina existovala dále, tak by všechny jmenované převálcoval Ford RS 200
A.V.
Perfektní stránky,nej.vozem skupiny b je jednoznačně Peugeot 205 turbo,Audi S1 vypadalo sice hrozivě,ale bylo už příliš silné a na Peugeota nemělo,lepší byla krátká verze Audi-jediná Lancia S4 se mu dovedla vyrovnat,jim se ale zabil jejich nej. jezdec Toivonen.
kuře
čau, pěkný web, ale v epilogu by se hodilo k Arimu v Agrentině dopsat, že se mu utrhla sedačka, proto tam dopadl jak dopadl...

1  
2  
3  
4