Rallye skupina b

Milovaná i nenáviděná monstra brázdící světové rally závody v letech 1981-1986

BÉČKA A PC HRY

Colin McRae 2005

Colin McRae 2005 je v pořadí pátou hrou stejného znění od Codemaster.

Svým obsahem se podobá svým předchůdcům. Hráč si zde může vybrat mezi jednotlivými jízdami, šampionátem (zde jezdíte za Colina) a kariérou, kde jízdou v různých cupech otvíráte cestu výše a získáváte nová auta. Je celkem překvapivé, že poslední hry této pyramidy zpřístupňuje Nissan Pickup z dakarské rally.

Oproti předchůdcům výrobce nikterak nešetřil a celkem zde máte k dispozici 33 aut v mnoha kategoriích - WRC, béčka, Offroady, historiky atd.

Výběr tratí je těměř shodný s předchozí verzí hry, grafika je slušná a jednotlivá auta vydávají různé zvuky a mají velmi rozdílné jízdní vlastnosti. V sérii CMR zabírá klasické místo i skupina B . Ta je zde prezentována vozy Aidi S1,Peugeot 205, Metro a Ford RS 200. Překvapení se hráč dočká při otevření historických vozidel, kde nalezne ještě Lancii 037. Tím je výčet vozidel uzavřen, co ale není konečné je jejich vzhled. Díky nadšencům pro hry je možno původní zbarvení přehrát , takže v konečné fázi můžete mít ve své hře 3 verze Audi S1, 4 verze Peugeotu 205, 5 verzí Metra, 7 verzí Fordu (dvě jsou ale zcela nepoužitelné) a 6 verzí Lancie 037. Při určitých úpravách v programu se vám tato auta mohou sejít v jedné hře.

Dobré je i to, že auta pro CMR 04 a CMR 2005 je možné v obou hrách zaměňovat.

Celkové hodnocení - kde jinde můžete hrát za tak velkou plejádu béček ? Takže vřele doporučuji.

Poslední komentáře
13.05.2015 20:13:16: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}